Форум

Написання есе

Фото Оксана Поліщук
Написання есе
Оксана Поліщук - понеділок, 12 квітень 2021, 11:07

Практична робота. Написання есе.

В професійній діяльності важливо вміти застосовувати  Матрицею  Ейзенхауера . Дуже важливо поділити справи  на важливі й термінові , важливі й не  важливі , термінові й  не важливі й не термінові . Треба намагатися  управляти своїм робочім часом,та не тільки робочім часом, а і особистим , планувати свою зайнятість , правильно організувати свою діяльність та визначити свої поглиначі часу. Допомогти забезпечити ефективне управління справами може електронний органайзер , який   надасть можливість розбивати завдання на поетапні кроки.Треба пам,ятати,  та вміти застосовувати  Закон Стіва Тейлора «Кожній дії – свій час». Вибір роботи повинен відповідати  вашому настрою  . Якщо в даний момент я  відчуваю  прилив сил та бадьорості , то  негайно  приступаю  до великих проектів та важких справ . І навпаки, коли в мене вже  енергія та натхнення вичерпується, то я пробую зайнятися нудними і нецікавими справами, наприклад, перекладанням паперів , розкладанням пошти та повернутих до суду  повідомлень по справам, розкладаю справи у хронологічному порядку для того , щоб в подальшому була  можливість  швидше  знайти та підготувати справи , чи займаюсь іншими заняттями, які не потребують значних силових та розумових  витрат. Треба  зробити календарне планування робочого часу та своїх справ , також в допомозі може статися і ,, колесо життя,, . Я намагаюсь   планувати  своє життя для того, щоб  бачити на що,та скільки часу я витрачаю . Також необхідно вести контроль за виконанням доручень , для того, щоб знати які завдання я виконала вчасно та належним чином, а які ще ні, та над якими ще слід попрацювати.  Я намагаюсь як умога  менше часу витрачати  на пусті балачки з колегами, та на телефонні дзвінки,  які зовсім не стосуються роботи. Якщо я хочу випити чаю або кави, то я намагаюсь це робити не дуже відволікаючись від своєї роботи. Так, відволікатися та відпочивати теж важливо, особливо коли ти майже весь робочій час проводиш за комп’ютером.  Якщо хтось із відвідувачів помилився кабінетом, або комусь потрібна допомога , то я намагаюсь скоріше допомогти, та не витрачати  свій час даремно. Я намагаюсь не виконувати  чужої роботи. Коли в мене дуже велике навантаження, то  я так і кажу  про це керівнику . В  нас є судовий розпорядник , це не відео конференція по справі яка знаходиться на розгляді у мого судді ,  а проміжна відео конференція  між судами, то нехай   її і проводить  судовий розпорядник. Також я не проводжу ознайомлення зі справами , цим займається помічник судді. Так, іноді в мене буває погане планування робочого часу.  В  мене не завжди усе виходить.  Іноді мій поспіх та моє  нетерпіння  не дають мені  вчасно та добре  виконати мою роботу, але я  намагаюсь заспокоїтися і зробити роботу спокійно , не відволікаючись на інших , та розпочати усе  з початку . Я намагаюсь  розпланувати які справи треба зробити та вирішити негайно, а які залишити на пізніший час. В більшій ступені в мене виходить вірно розпланувати свій робочій час, та виконати заплановану  роботу, але звісно буває і так, що я не все встигаю. Іноді буває несвоєчасна інформація , після якої доводиться  вирішувати питання про те, як ,, погасити пожежу,, і я намагаюсь  вирішити такі  питання з найменшими втратами . Тому я намагаюсь заздалегідь передзвонювати та уточнювати питання та інформацію по важливим  завданням та справам . Але все рівно не можливо передбачити , або розпланувати усе. І все рівно можуть бути непередбачені випадки . Саме головне дуже не засмучуватися, а зробити певні висновки, і знайти в собі сили , та розпочати усе знову. Також я намагаюсь застосовувати  Матрицею  Ейзенхауера не тільки на роботі а і у власному житті. Тому що коли не поділяєш справи на важливі й термінові , важливі й не  важливі , термінові й  не важливі й не термінові , коли починаєш робити ,,  усе і відразу ,, то починається справжній хаос не тільки на робочому місці і в робочій час, але й в особистому житті. Ось чому важливо планувати не тільки свій робочій час а і своє власне життя. Потрібно не боятися сказати колезі про те, що:,, це не входить до моїх посадових обов,язків, і я не буду витрачати свій час та свої сили на виконання чужої роботи,,. Також , не треба боятися говорити про те, що закінчився робочій час   і вам потрібно йти додому , але тільки тоді,  коли  суддя дуже часто  слухає справи ще й після робочого часу , і це не вкрай важливі та не термінові справи . І в особистому житті не потрібно боятися відповісти ,, ні,, людині, яка марно намагається витратити ваш особистий час, або намагається вам нав,язати те, що вам дійсно не цікаве та й зовсім не потрібне.