Новини сайту

Дистанційна підготовка суддів набирає обертів

 
Фото Адміністратор НШСУ
Дистанційна підготовка суддів набирає обертів
Адміністратор НШСУ - середа, 3 лютий 2016, 18:09
 

21 січня 2016 року група розробників дистанційного курсу для суддів “Суддівська етика, в яку входять працівники Національної школи суддів України, судді–викладачі, адміністратори та модератори, у черговий раз зібралася за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Справедливе правосуддя” в Національній школі суддів.

Зустріч учасників цього колективу була організована з метою підведення підсумків проведення підготовки суддів за цим курсом у 2015 році, обговорення результатів проведеної дистанційної підготовки суддів, удосконалення та планування такої підготовки у 2016 році.

Після детального аналізу анкет, які судді заповнили на завершенні дистанційного курсу, учасники цієї зустрічі відзначили надзвичайну популярність серед суддів дистанційної підготовки.

Для того, щоб не зупинятися на досягнутому, розробники  дистанційного курсу для суддів “Суддівська етика” плідно та ефективно доопрацювали та привели у відповідність до чинного законодавства матеріали, які будуть рекомендовані для вивчення суддями в подальшому. У ході зустрічі були переглянуті лекційні матеріали та умови завдань і звернута особлива увага на технічні аспекти введення суддів у дистанційний курс.

Учасники зустрічі висловили свою впевненість в успішному продовженні дистанційної підготовки суддів за курсом “Суддівська етика”.

123