Форум

Запитання адміністратору

Фото Вікторія Москович
Запитання адміністратору
Вікторія Москович - понеділок, 18 лютий 2019, 15:03

Добрий день, я була зарахована на курсах: Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд, який розрахований на 4 тижня, підтвердження цьому є лист від адміністратора на мою поштову адресу від 11.02.2019 р. Пройшла два модуля, відповіла на тестові запитання, зараз не можу зайти для продовження навчання, оскільки написано, що реєстрація закінчилась. Підскажіть будь-ласка, що робити для продовження навчання? 

Ласкаво просимо до Застосування Європейської конвенції з прав людин и та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд

Ласкаво просимо до Застосування Європейської конвенції з прав людин и та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд !

Якщо ви ще не зробили цього, ви повинні відредагувати Вашу профільну сторінку, так щоб ми могли дізнатися більше про вас:

http://sdn.nsj.gov.ua/user/view.php?id=2727&course=101

Фото Ліна Макас
Запитання адміністратору
Ліна Макас - понеділок, 18 лютий 2019, 15:24

Добрий день, у мене аналогічна проблема. Що робити?

Фото Андрій Капустинський
Запитання адміністратору
Андрій Капустинський - вівторок, 19 лютий 2019, 09:04

Добрий рано, в мене аналогічна проблема з курсами: Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд, лист від адміністратора на мою поштову адресу надійшов 13.02.2019 р. Пройшов половину модуля. Підкажіть будь ласка, що робити для продовження навчання? 

Фото Сергій Гуменний
Запитання адміністратору
Сергій Гуменний - четвер, 21 лютий 2019, 10:53

Доброго дня. У мене також виникла така проблема((( Що робити??

Фото Христина Павич
Запитання адміністратору
Христина Павич - вівторок, 19 лютий 2019, 22:38

Скажіть чи вдалось вам продовжити навчання? У мене аналогічна проблема

Фото Вікторія Москович
Запитання адміністратору
Вікторія Москович - середа, 20 лютий 2019, 13:50

Ні, навчання не продовжую не можу зайти. Досі чекаю відповіді від адміністратора

Фото Андрій Капустинський
Запитання адміністратору
Андрій Капустинський - четвер, 21 лютий 2019, 16:41

Доброго дня! Якщо курси Застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд був для особистого розвитку, а не для здобуття сертифікату, можете переглянути «Європейський механізм захисту прав людини»  https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra+HR201+hr201/about 

Фото Вікторія Москович
Запитання адміністратору
Вікторія Москович - п'ятниця, 22 лютий 2019, 12:16

Доброго дня! дякую, але все ж таки хотілось закінчити курси
Фото Тамара Олексіївна Закревська
Запитання адміністратору
Тамара Олексіївна Закревська - понеділок, 25 лютий 2019, 17:15

Раджу прочитати моє повідомлення вище. "Судовий розгляд"

Фото Жанна Дмітріева
Запитання адміністратору
Жанна Дмітріева - понеділок, 25 лютий 2019, 17:52

Доброго дня! 

Пані Вікторія, ви зареєструвалися на дистанційний навчальний курс для суддів.

Для помічників дистанційний навчальний курс має назву "Застосування Європейської конвенції з прав людин и та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд. Для помічників суддів." 

Тому адміністратором курсу Вас було видалено із дистанційного курсу, оскільки Ви не є суддею.

Слідкуйте за оглошеннями на сайті НШСУта приєднутесь до наступного дистанційного навчального курсу.

З повагою адміністратор курсу.