Форум

Завдання 2 до міні-лекції 3 модуля 6!!!!!!!!!

Фото Наталія Бугай
Наталія Бугай - четвер, 5 жовтень 2017, 10:45

Доброго ранку всім!

Практичним завданням 2 до міні-леції 3 модуля 6 є підготовка презентації у PowerPoint.

Шановні викладачі, хочу звернутися до Вас!!!!!!!!!

Керівники та заступники керівники апаратів судів проходять дистанційне навчання, поєднуючи це  з роботою!!!!!!!!!!!!!! Особисто я прийняла участь у даному дистанційному навчанні для отримання нових знань та навиків.

Вважаю, що робота у PowerPoint не є предметом дистанційного курсу. Складання презентацій з вимогами, що вказані у завданні потребують додаткового навчання у роботі з цим та часу. Роботі у PowerPoint необхідно навчатися додатково. Не зрозуміло, у курсі перевіряються знання чи навики готування презентацій у  PowerPoint....

З повагою,

Наталія Б.

Фото Діброва Наталія
Діброва Наталія - п'ятниця, 6 жовтень 2017, 12:08

Доброго дня! 

Я теж вважаю, що презентації - це не зовсім те, задля чого ми прийшли навчатися на цьому курсі.

Ще прохання враховувати, що на виконання кожного завдання необхідно надавати більше часу, оскільки всі слухачі, являються працюючими людьми, в яких є крім навчання, своя поточна робота. Про яку якість виконаних робіт може йти мова, коли на вивчення матеріалу надається не більше 7 днів. 

Дякую за розуміння.

Сподіваюся на співпрацю.