Форум

Знайомство на курсі "Управління часом в суддівській діяльності"

Фото Віра Гусарова
Віра Гусарова - вівторок, 10 квітень 2018, 18:21

Добрий день ! Я Гусарова Віра Володимирівна  - суддя Якимівського районного суду Запорізької області.Працюю на вказаній посаді з 2002 р., одружена, маю двох дітей. Вказаний курс є для мене дуже актуальним, бо на роботі та вдома потрібно все встигнути,вчасно зробити, контрлювати атконпння роботит підлеглими та таке інше. Я рада можливості навчитися новому в організації своєї праці, що безумовно відобразиться на кількості на якості розглянутих справ, дозволить вдома займатися тільки домашніми справами та більше приділяти увагу рідним. Вперед до набуття нових знань, бо як казали за радянських часів : "Навчання -  світ та ненавчання - пітьма"

Фото Олена Марцішевська
Олена Марцішевська - п'ятниця, 13 квітень 2018, 21:38

Вітаю, я Марцішевська Олена Миколаївна, працюю з 2006 року  суддею Соснівського районного суду м.Черкаси. Від курсу очікую  поглиблення знань, як ефективно організувати трудовий процес, планувати робочий день, обміну думок  з колегами з даної проблеми.  Бажаю всім успіхів  і плідної праці!

Фото Юрій Буцмак
Юрій Буцмак - понеділок, 16 квітень 2018, 18:45

Вітаю шановних викладачів та колег. Я, Буцмак Юрій Євгенович, суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, штат якого 26 суддів, працює фактично 13 суддів. Спеціалізація моя кримінальна. 

Від курсу очікую пізнання можливості часу двох суддів умістити у час одного судді (свій). 

Вважаю час це те, що нас оточує, у чому ми є, але не помічаємо, а він плине і ми з ним у безодні Всесвіту.

Бажаю усім успіхів у навчанні і гарного та плідного спілкування.

З повагою до Вас.

Фото Лариса Ганчак
Лариса Ганчак - вівторок, 17 квітень 2018, 16:27

Працюю суддею з 2002року. Від курсу очікувала свою "реальну" оцінку - "Чи вмію я керувати своїм часом - центнот". Оцінка оцінювача мені дала стимул до нових знань в нарямку дистанційного навчання. Дякую.

Фото Олена Олександрівна Панченко
Олена Олександрівна Панченко - четвер, 19 квітень 2018, 11:34

Доброго дня усім!  Я - Олена Панченко, суддя Авдіївського міського суду Донецької області, викладач 5 групи на цьому курсі.  Цікаві роздуми, колеги, і про час, і про нашу діяльність, і про можливість чи неможливість працювати в умовах чергової судової реформи, надзвичайного кадрового голоду в судах, надмірного навантаження та апатії від усього цього.   Цілком поділяю ваше занепокоєння.  Але зараз маємо можливість поділитися власним досвідом та думками, дізнатися про методики ефективного використання як робочого, так і свого життєвого часу загалом.  Сподіваюсь, всім нам буде це цікаво та корисно.  Бажаю всім успіхів!

P.S.Дмитро Огієнко - кайфую від Вашого оптимізму та почуття гумору!

Фото Андрій Юрійович Малєєв
Андрій Юрійович Малєєв - середа, 18 квітень 2018, 16:35

Юрій Буцмак, як час двох суддів можна умістити в час одного судді? За рахунок чого, якщо таке взагалі можливо? Передати справи двох одному і збільшити їх кількість удвоє?

Фото Дмитро Огієнко
Дмитро Огієнко - середа, 18 квітень 2018, 19:06

Легко! Видати кліше "Погоджено!", "Не заперечую!", "Дозволяю!" та "НІяких мітінгів!" 
Фото Юрій Буцмак
Юрій Буцмак - п'ятниця, 27 квітень 2018, 11:50

Шановний Андріє Юрійовичу. У мене появилась "прекрасная минутка".

Я мав на увазі: як організувати роботу так, щоб виконати її у один проміжок часу за себе і за відсутнього суддю. адже справ не меншає, процедура їх розгляду не спрощується (згідно КПК), розподіл справ є невпинним, п р а ц ю ю ч и й  суддя має їх розглянути. Я у деякій мірі про те про що, пам"ятаєте, дискутували на іншому курсі д/н: час і наші людські розробки,  що змінюють наше уявлення про нашу ж роботу та можливості її найкращого виконання. Адже ми судді люди, яким потрібен час не лише на роботу,  яка є важливою, а і  на інше  наше людське, належне і потрібне нам.  

Але у рамках цього нашого курсу д/н.  

Можливо на іншому курсі д/н повернемося до обміну  нашими думками на ці теми. Адже радість "електронного суду" може затьмарити суддю.

Фото Андрій Юрійович Малєєв
Андрій Юрійович Малєєв - середа, 18 квітень 2018, 16:30

Добрий день. Андрій Малєєв, викладач 4-ї групи. Наша група є симетричною, в ній всього три слухачки і один викладач. 4-й номер і чотири члени, 4Х4. Як в кіно "Три танкіста і собака". Хто тут собака ? Думаю ясно - той, хто сидить біля воріт і гавкає на прохожих. Сьогодні сторож біля воріт я. Воно б може і гавкнув, бо робота така, але майже ні на кого. Ще двоє не прийшли на старт. Тому решту слухачок буду намагатись оберігати. Сподіваюсь, що ми будемо брати не числом. Цей курс є першоосновою, усе далі це надбудови над курсом управління часом. Що б люди не робили - вони працюють із часом і пізнають, у першу чергу, час. На форумах, помітив, не надто жваве обговорення. Під час попередніх курсів було набагато більше обміну думками, враженнями. Мабуть це така якась загальна апатія, яку потрібно поборювати. Не потрібно боятися помилитись або бути незрозумілим. Обіцяю відповісти на всі питання і брати участь у дискусіях. Хіба ми тут тільки для сертифікатів? Дякую.
Фото Лариса Ганчак
Лариса Ганчак - п'ятниця, 20 квітень 2018, 14:56

Матриця Ейзенхауера і Піраміда Франкліна - це тільки теоретичне оформлення того, чим я керуюсь. При підготовці завдань просто розкриваєш свої секрети-плани. Я кожний день собі записую завдання на листочках, які ніхто не повинен чіпати (ні секретар, ні помічник, ні прибиральниця). Ці листочки дуже важливі для мене, тільки після того, як завдання виконані, я викидаю дані листочки.