Форум

Курси по застосуванню Конвенції

Фото Тамара Олексіївна Закревська
Тамара Олексіївна Закревська - п'ятниця, 31 серпень 2018, 15:53

Шановні учасники! Найближчим часом  (не пізніше 10 вересня) я надішлю сканкопії сертифікатів на електронні адреси тим, хто виконав завдання всіх модулів. Дякую за участь! Хочу повідомити що зараз іде реєстрація на курс з питань охорони довкілля. Особливо цікавим він буде для суддів адміністративних та господарських судів а також всім не байдужим до питання збереження навколишнього середовища

Фото Олена Сатарова
Олена Сатарова - середа, 5 вересень 2018, 13:19

Шановна Тамара Олексіївна!

Коли відкриється реєстрація до курсу “Управління залою судового засідання”?

Згідно КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ дистанційного навчання суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на 2018 рік - це 01.09.2018 року.

Дягую за відповідь.

Фото Олександр Гришко
Олександр Гришко - четвер, 6 вересень 2018, 10:20

Шановна Тамаро Олексіївно! Скажіть, будь-ласка, чи можливо пройти курс по застосуванню практики ЄСПЛ у адміністративних справах суддям місцевих загальних судів, адже ми розглядаємо певні категорії адміністративних справ?

Фото Олена Сатарова
Олена Сатарова - понеділок, 10 вересень 2018, 09:03

Будь ласка, направте сканкопії сертифікатів, ну просто дуже треба.

Дякую.

Фото Денис Попков
Денис Попков - четвер, 13 вересень 2018, 13:47

Добрый день. Можно, все же, внести ясность, когда конкретно будут разосланы сертификаты по итогам прохождения курсов по Конвенции, обещанных к 10.09.2018?
Тамара Олексіївна Закревська - понеділок, 17 вересень 2018, 12:57

Сертифікати будуть розіслані 18 вересня.

Фото Олена Сатарова
Олена Сатарова - понеділок, 17 вересень 2018, 13:41

Шановна Тамара Олексіївна. 

Сьогодні 17 вересня, проте ще не 24.00, проте чомусь у мене під час виконання завдань модулю 2  курсу  "Суддівська етика. Доброчесність судді" заблокувало доступ до курсу. Допоможіть.

Фото Олена Сатарова
Олена Сатарова - четвер, 20 вересень 2018, 08:54

Звертаюсь знову ж таки по питанню отримання сертифікатів. 

Строк розіслання знову відтерміновується?

Фото Дар'я Ніколенко
Дар'я Ніколенко - четвер, 20 вересень 2018, 10:36

Организация на грани фантастики! Если бы мы так выносили решения с обещанием их выдать не пойми когда, нас бы уже давно попросили.... После такого, желания принимать участие в дистанционном обучении пропало.
Фото Денис Попков
Денис Попков - четвер, 20 вересень 2018, 11:20

Поддерживаю. Видимо, помимо даты получения сертификатов, нужно было уточнить год. Можно хотя бы фамилии вывесить тех, чьи результаты тестирования до сих считаются организаторами надлежащими для получения сертификатов с указанием соответствующего курса по Конвенциям?

Тамара Олексіївна Закревська - четвер, 20 вересень 2018, 11:43

Доброго дня! Сертифікати за результатами проходження дистанційних курсів будуть розіслані сьогодні, 20 вересня 2018 року. З приводу питання про успішне проходження курсів хочу зауважити, що перед початком навчання вам було повідомлено, що успішним проходженням вважається виконання всіх завдань модулів. А Вам, пані Олено, на Ваше особисте прохання, сертифікати були надіслані 11 вересня 2018 року, я тільки що цей лист Вам продублювала. Гарного всім дня і настрою.