Available courses

Курс розроблений у  межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» Координатора проектів ОБСЄ в Україніза фінансової підтримки Уряду Канади. Його метою є здобуття практичних навичок суддями загальної юрисдикції щодо забезпечення прав, гарантованих Конвенцією на стадії судового розгляду у кримінальних справах. Зокрема, приділяється найбільша увага ролі і завданню судді у забезпеченні справедливого судового розгляду. Велика увага також приділяється практичній спрямованості курсу, а також актуальності висвітлених у курсі питань. Даний курс розроблено саме для суддів загальної юрисдикції та є результатом спільних напрацювань суддів-практиків судів загальної юрисдикції, які є експертами у сфері практики ЄСПЛ, а також іншими експертами в сфері Конвенції та практики ЄСПЛ. У курс включено найбільш важливі для загальних суддів питання у кримінальних справах з огляду на окремі положення Конвенції та Протоколів до неї, з огляду на що відповідно й було побудовано зміст курсу. Курс складається з 8 занять, загальною тривалістю 4 тижні.

Національна школа суддів України запрошує спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) судів і відповідальних за зв’язки з ЗМІ працівників апаратів судів взяти участь у дистанційному навчальному курсі “Комунікації в судовій діяльності”.

Реєстрація слухачів та їх зарахування розпочнеться з з 9.00 год. 2 жовтня і триватиме до 18.00 год. 26 жовтня 2017 року


Шановні судді!

Національною школою суддів України, спільно з українсько–канадським проектом «Освіта суддів – для економічного розвитку» розроблено дистанційний курс «Управління залою судового засідання». Створюючи  навчальний курс, судді та науковці ставили за мету як обмінятись досвідом з більш досвідченими колегами, так і поділитись своїми знаннями з тими, хто має відносно незначний стаж роботи на посаді судді. В листопаді– грудні 2016 року курс успішно апробований суддями загальних судів. Сертифікат Національної школи суддів України отримали 89 суддів.

Як уникнути переживання першого судового засідання? Як навчитись бути готовим до різних несподіванок у судовому засіданні? Як реагувати на некваліфіковану поведінку представників сторін та присутність засобів масової інформації? На ці та багато інших питань, які виникають у професійній діяльності судді , Ви знайдете відповідь на курсі дистанційного навчання «Управління залою судового засідання». 


Новини сайту

Picture of Адміністратор НШСУ
Дистанційне навчання суддів
by Адміністратор НШСУ - четвер, 31 серпень 2017, 12:17
 

Національна школа суддів України активно впроваджує дистанційне навчання як одну із форм періодичного навчання суддів, адже використання Інтернет–технологій у підготовці суддів робить достатньо гнучким і динамічним цей процес, створює можливість для кожного слухача працювати за рекомендованим особистим графіком.