Новини сайту

Етичну свідомість колег варто формувати практичним напрацювання

 
Фото Адміністратор НШСУ
Етичну свідомість колег варто формувати практичним напрацювання
Адміністратор НШСУ - вівторок, 20 лютий 2018, 12:52
 

Дистанційний курс для суддів “Суддівська етика. Доброчесність судді” користується надзвичайною популярністю серед суддівської спільноти. Хоч з 2014 року видано вже 553 Сертифікати за успішне проходження цього курсу, інтерес до нього не втрачається. На цьому наголосив у вітальному слові до учасників зустрічі проректор Національної школи суддів Володимир Мазурок. І для того, щоб і надалі навчання було цікавим, змістовне наповнення курсу відповідало чинному законодавству, а практичні поради допомагали при вирішенні етичних проблем, що виникають у професійній та позасудовій діяльності, вже традиційними стали зустрічі розробників/ викладачів та адміністраторів курсу.

Така зустріч відбулась 16 лютого 2018 року у Національній школі суддів України. Злагоджена робота команди, що складалась із суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду Віталія Кальника та Володимира Горбалінського, судді Апеляційного суду міста Києва Олени Лапчевської та судді у відставці Апеляційного суду Запорізької області Ольги Булейко, начальника відділу підготовки викладачів(тренерів)-радника НШСУ Ольги Шаповалової, координатора дистанційного навчання для суддів Тамари Закревської та адміністратора дистанційного навчання Дениса Франовського дала свої позитивні результати. Учасники оновили навчальні матеріали та практичні завдання, конструктивно обговорили перспективи удосконалення курсу на майбутнє та обмінялись позитивними емоціями, без яких робота цієї команди однодумців є неможливою.

Як результат – позитивні відгуки, висловлені слухачами у анкетах зворотнього зв’язку:“Взагалі складнощів із опрацюванням матеріалу у мене не виникало, змістовних зауважень немає. Взагалі пройти дане навчання колегам щиро раджу. Власне здивована була тим, що при ті й же темі (проходження курсу вдруге) виникають нові ідеї, нове бачення однієї і тієї ж ситуації чи проблеми. Тому зміни чи вдосконалення курсу, окрім широкого поширення серед суддівського корпусу запропонованої тематики, не пораджу. Етичну свідомість колег варто формувати практичним напрацюванням”